płyta uszczelkarska temafast economy

TEMAFAST ECONOMY

Ekonomiczna wersja płyty uszczelkarskiej wytwarzana z mieszanki włókien organicznych spajanych kauczukiem NBR. Płyta o szerokim zastosowaniu we wszystkich gałęziach przemysłu przy niższych parametrach.

Ciśnienie maksymalne: 4 MPa
Maksymalna chwilowa temperatura pracy: 210C
Maksymalna stała temperatura pracy: 140C

płyta uszczelkarska temasil ng

TEMASIL NG

Nowa generacja płyt uszczelniających będących kompozytem włókien mineralnych i specjalnych wypełniaczy związanych kauczukiem NBR przeznaczona jest do wszystkich zastosowań gdzie wymagana jest elastyczność i idealnie gładka powierzchnia. Nowa technologia jest przyjazna dla środowiska i charakteryzuje się atrakcyjną ceną a jednocześnie doskonałymi warunkami pracy. Dzięki kompozycji składu z wysokojakościowych materiałów płyty mogą być stosowane w szeroko rozumianej petrochemii, przemyśle olejarskim, chemicznym, spożywczym i maszynowym.

Ciśnienie maksymalne: 10 MPa
Maksymalna chwilowa temperatura pracy: 400C
Maksymalna stała temperatura pracy: 250C

płyta uszczelkarska temasil ht

TEMASIL HT

Nowy typ przyjaznych środowisku płyt z doskonałą odpornością dla pary z wyższymi parametrami pracy.Płyta zawiera mieszankę wysokiej jakości włókien mineralnych i aramidowych łączonych NBR. Płyta uszczelkarska do stosowania przede wszystkim w środowisku  pary wodnej o podwyższonych parametrach. Może być także stosowany do uszczelniania instalacji wody, olejów, chłodziwa jak i zasadowych substancji chemicznych i petrochemicznych, w przemyśle naftowym.

Ciśnienie maksymalne: 12 MPa
Maksymalna chwilowa temperatura pracy: 450C
Maksymalna stała temperatura pracy: 330C

temaplus

TEMAPLUS

Uniwersalna płyta uszczelniająca zawierająca bardzo odporne włókna aramidowe, odporne na temperaturę wypełniacze, połączone specjalnym NBR. Dzięki swoim doskonałym właściwościom mechanicznym, płyta nadaje się do olejów, smarów, paliw, alkoholi, gazów, węglowodorów, płynów chłodzących.

Ciśnienie maksymalne: 14 MPa
Maksymalna chwilowa temperatura pracy: 450C
Maksymalna stała temperatura pracy: 250C

płyty temacarb

TEMACARB

Specjalne połączenie włókien węglowych i specjalnych dodatków spojonych wysokiej jakości spoiwem NBR. Szczególnie polecana w przypadku wyższych temperatur i ciśnień, zwłaszcza dla pary przegrzanej. Nadaje się również do mediów alkalicznych.

Ciśnienie maksymalne: 10 MPa
Maksymalna chwilowa temperatura pracy: 450C
Maksymalna stała temperatura pracy: 250C

temacid

TEMACID

Płyta uszczelkarska wykonana ze specjalnej mieszanki kilku rodzajów gumy, opracowanej specjalnie dla przemysłu chemicznego. Ta płyta jest szczególnie polecana do pracy w środowisku kwasów i zasad. Może być również stosowana w przypadku olejów, paliw i chłodziwa.

Ciśnienie maksymalne: 6 MPa
Maksymalna chwilowa temperatura pracy: 200C
Maksymalna stała temperatura pracy: 150C

Oferujemy również pozostałe płyty firmy Temac:

  • Graftem Economy
  • Temaflex
  • Temagraph S Grafit
  • Temagraph Fi Grafit
  • Temagraph Ti Grafit
  • Temagraph Ni Grafit
  • Uniflon 50 PTFE Grafit
  • Uniflon 51 PTFE Grafit
  • Uniflon 53 PTFE Grafit